Personalo Pokyčiai | Paslaugos verslui
15350
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15350,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Paslaugos verslui

Personalo valdymas

Personalo valdymo auditas

Jei nesate tikri, ar jūsų personalo valdymas efektyvus, atliekame auditą ir pateikiame rekomendacijas, pagal kliento poreikį įgyvendiname pokyčius.

Išorinis personalo vadovas

Kai norisi stabdyti „inerciją“ personalo valdyme, o tikslingu valdymu kurti pridėtinę vertę, būname komandos nariu, kuriančiu personalo strategiją bei atliekančiu visas personalo valdymo funkcijas, pasidaliname žiniomis ir patirtimis, kartu vykdome projektus, stipriname personalo darbuotojo ir kitų padalinių vadovų personalo valdymo gebėjimus.

Personalo valdymo procesų diegimas

Kai sprendžiate konkrečias personalo valdymo situacijas ir organizacijoje trūksta kompetencijų, pagal Jūsų poreikius nuo analizės, poreikio įvertinimo (kai pateikiamos rekomendacijos, o jų įgyvendinimas lieka kliento atsakomybėje) iki konkrečių projektų įgyvendinimo (kuomet atliekamas ir proceso diegimas) sukuriame/tobuliname šiuos personalo procesus:

– atrankos ir adaptacijos;
– mokymo ir ugdymo;
– veiklos valdymo;
– atlygio ir papildomų naudų valdymo;
– talentų valdymo ir pamainumo planavimo.

Teorinės žinios ir praktiniai užsiėmimai

 stiprinant Jūsų komandos vadovų ir specialistų kompetencijas „SHOT“ sesijose ( 2 – 3 val. trukmės):

– darbuotojų atrankos ypatumai;
– naujo darbuotojo sėkminga adaptacija;

– konstruktyvus pokalbis apie darbuotojo veiklą;
– kaip pagirti ir išsakyti kritiką, siekiant geriausių rezultatų?;
– situacinio vadovavimo vertė.

Individualios konsultacijos

Kuomet norite realia patirtimi paremtos nuomonės „iš šalies“, reguliariai ar tikslingai susitinkame su personalo specialistais, padalinių vadovais analizuoti kylančių problemų ir ieškoti tinkamiausių pokyčių.

Socialinės atsakomybės projektai

Pasiūlome galimas ir koordinuojame visuomenei vertingos veiklos, bendru su klientu sutarimu, įgyvendinimą, siekiant didinti darbuotojų įsitraukimą.

Personalo administravimo paslaugos

Personalo administravimo dokumentų auditas

Įsitikinkite, kad jūsų naudojami personalo administravimo dokumentai (darbo sutartis, pareigybės nuostatai, darbo tvarkos taisyklės ir kitos vidinės tvarkos) atitinka LR Darbo kodekso (įsigaliojusio 2017-07-01) nuostatas. Pagal poreikį parengsime šio kodekso reikalaujamus dokumentus.

Personalo administravimo procesų efektyvinimas, skaitmenizavimas

Jei įgriso nesusipratimai ir „susivėlę“ administravimo procesai, po analizės eliminuojame bevertes proceso dalis, perteklinius dokumentus bei vadovų ir darbuotojų veiksmus. Pagal kliento poreikį iešškome galimybės administravimo procesus perkelti į elektroninę aplinką.

Ilgalaikės personalo administravimo paslaugos

Kai neturite galimybės įdarbinti personalo specialisto ar esamas darbuotojas jau nespėja administruoti dokumentų, siūlome nuolatinio dokumentų pilną ar dalinę (pagal konkretų susitarimą) administravimo paslaugą, apimančią:
– darbo sutarties sudarymo/sąlygų keitimo/nutraukimo dokumentų parengimą;
– kitų įdarbinimo procese privalomų dokumentų parengimą;
– pareiginių nuostatų parengimą;

– personalo, atostogų įsakymų rengimą, atostogų likučių administravimą;

– sutvarkysime administravimo procesus.

Individualios konsultacijos

Kai trūksta žinių ar patirties kaip įgyvendinti reikiamus pokyčius laikantis darbo kodekso nuostatų, reguliariai ar tiksliniai jus konsultuojame.

Darbo laiko nuotraukos tyrimas

Siekiate efektyvinti procesus, gryninti pareigybių funkcijas, atliekame tyrimą ir vadovaujantis rezultatais pateikiame rekomendacijas veiklos efektyvinimui bei jas įgyvendiname.

Pareiginių nuostatų rengimas

Kad tipiniai pareiginiai nuostatai netaptų dokumentu „dėl paukščiuko“, sukuriame jūsų įmonės pareigybėms konkrečius nuostatus, aiškiai darbuotojams apibrėžiančius jų pareigas, įgaliojimus, atsakomybes bei teises.